WWW.WIM.PL to nie tylko portal z poradami dla inwestorów ale także baza projektów gotowych domów, które pasują do krajobrazu Warmii i Mazur.

Będziemy kontaktować się z architektami, którzy tworzą takie projekty gotowe i zachęcać ich do sprzedaży poprzez nasz kanał. Wszystko po to aby ułatwić inwestorowi znalezienie porad i produktów w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że architektom wzrośnie sprzedaż projektów, bo każdy dom z projektu gotowego zgodny z krajobrazem Warmii i Mazur to pozytywny „puzelek” dobrego wizerunku krajobrazu.

Będziemy promować budynki zarówno imitujące stare budynki, interpretujące w dobrym stylu stare budownictwo, ale przede wszystkim współczesne interpretacje dobrych historycznych brył, które współtworzą harmonijny obraz krajobrazu.

Dziś przedstawiamy Państwu katalog projektów gotowych olsztyńsko-warszawskiej firmy Chillboxhouses, gdzie architekt Mikołaj Rek tworzy minimalistyczne stodoły, które z całym pakietem dobudówek i dodatków stają się współczesnymi klockami z których inwestor może budować krok po kroku, bryła po bryle często nie korzystając z kredytu.

Wybór tych projektów gotowych znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Mamy wyłączność na sprzedaż tych projektów, także u nas znajdziecie je w najlepszych cenach takich jak w katalogu.

Z kolei architekt Mikołaj Rek, z długoletnim doświadczeniem budowlanym i administracyjnym, będzie nam w małych filmikach pomagał wyjaśniać Państwu zawiłości prawne budowy w nowym prawie budowlanym oraz uczył nas o ekologicznym budowaniu, oraz modularności i prefabrykacji – bo jest w tym na prawdę doświadczonym ekspertem.

Opublikowano

w

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *